PZ508R-11-04P-H25-FW
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
PZ508R-11-04P-H25-FW
JLCPCB Part #
C46596008
Package
Push-Pull,P=5.08mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x4P 3.5mm 4P 5.08mm 6.3mm 7A Brass Pin Header Right Angle Push-Pull,P=5.08mm Pin Headers ROHS