PZ254V-22-08-A30-1500
MFR.Part #
PZ254V-22-08-A30-1500
JLCPCB Part #
C49056283
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2x4P 3A 3mm 3mm 8P 9mm Black Brass Double Molded Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS