PZ254V-12-54P
MFR.Part #
PZ254V-12-54P
JLCPCB Part #
C22465950
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 2x27P 3A 3mm 54P 6.1mm Black Brass Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS