PZ254V-12-24P
MFR.Part #
PZ254V-12-24P
JLCPCB Part #
C492429
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 24P 2x12P 3mm 6mm Black Brass Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS