PZ254V-12-14P
MFR.Part #
PZ254V-12-14P
JLCPCB Part #
C492424
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 14P 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 2x7P 3mm 6mm Black Brass Pin Header Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS