PZ254V-11-10P-YL
MFR.Part #
PZ254V-11-10P-YL
JLCPCB Part #
C41425313
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10P 1x10P 2.54mm 2.5mm 3A 3mm 6.1mm Brass Pin Header Through Hole Yellow Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS