PZ254V-11-07P-RD
MFR.Part #
PZ254V-11-07P-RD
JLCPCB Part #
C41425297
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x7P 2.54mm 2.5mm 3A 3mm 6.1mm 7P Brass Pin Header Red Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS