PZ254V-11-22P
MFR.Part #
PZ254V-11-22P
JLCPCB Part #
C22465881
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x22P 2.54mm 2.5mm 22P 3A 3mm 6.1mm Black Brass Pin Header Through Hole Plugin,P=2.54mm Pin Headers ROHS