PZ254R-12-8P
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
PZ254R-12-8P
JLCPCB Part #
C492432
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2.5mm 2x4P 6mm 8P Black Brass Pin Header Right Angle 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS