PZ254R-11-40P
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
PZ254R-11-40P
JLCPCB Part #
C2925569
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x40P 2.54mm 2.5mm 250V 3A 40P 6mm Black Pin Header Right Angle 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS