PZ127V-12-100-H25-0830
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
PZ127V-12-100-H25-0830
JLCPCB Part #
C51889475
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.8mm 100P 1A 2 2.5mm 2x50P 3mm 4mm Brass Pin Header Through Hole 插件,P=1.27mm Pin Headers ROHS