PZ127VS-12-16-H16-4.5-R
MFR.Part #
PZ127VS-12-16-H16-4.5-R
JLCPCB Part #
C2840017
Package
SMD,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 16P 1A 2 2mm 2x8P 3mm Black Pin Header Surface Mount,Vertical SMD,P=1.27mm Pin Headers ROHS