PM396V-11-10-H889
MFR.Part #
PM396V-11-10-H889
JLCPCB Part #
C48603677
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10P 1x10P 2.8mm 3.96mm 7A 8.89mm Brass Square Hole Through Hole Top Plugin,P=3.96mm Female Headers ROHS