PM254VS-12-20-H85
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
PM254VS-12-20-H85
JLCPCB Part #
C5249778
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 20P 250V 2x10P 3A 8.5mm Brass Gold Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=2.54mm Female Headers ROHS