PM254VS-12-04-H85
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
PM254VS-12-04-H85
JLCPCB Part #
C5249770
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 250V 2x2P 3A 4P 8.5mm Brass Gold Square Hole Surface Mount,Vertical Top SMD,P=2.54mm Female Headers ROHS