PM200V-12-22-H43
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
PM200V-12-22-H43
JLCPCB Part #
C2925567
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 2 22P 2A 2mm 2mm 2x11P 4.3mm Square Hole Through Hole Top 插件,P=2mm Female Headers ROHS