PM200V-12-10-H43
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
PM200V-12-10-H43
JLCPCB Part #
C2925564
Package
Plugin,P=2mm
Description
-40℃~+105℃ 10P 2 2A 2mm 2mm 2x5P 4.3mm Square Hole Through Hole Top 插件,P=2mm Female Headers ROHS