PM127V-12-04-H43
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
PM127V-12-04-H43
JLCPCB Part #
C5184058
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1.27mm 1.27mm 1A 2 2x2P 4.3mm 4P Square Hole Through Hole Top 插件,P=1.27mm Female Headers ROHS