MH254V-12-20-1000-047
MFR.Part #
MH254V-12-20-1000-047
JLCPCB Part #
C2895851
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 20P 2x10P 3.5mm 3.5mm 3A 3mm Black Round Pin Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS