MH254V-12-08P
MFR.Part #
MH254V-12-08P
JLCPCB Part #
C492394
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 2x4P 3A 3mm 4.96mm 4mm 8P Black Round Pin Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS