MH254V-11-10-1196
MFR.Part #
MH254V-11-10-1196
JLCPCB Part #
C5184055
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 10P 1x10P 2.54mm 250V 3A 3mm Black Round Pin Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS