MH254V-11-07-1196
MFR.Part #
MH254V-11-07-1196
JLCPCB Part #
C5184053
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x7P 2.54mm 250V 3A 3mm 7P Black Round Pin Through Hole 插件,P=2.54mm Pin Headers ROHS