MH254R-11-40-1376
MFR.Part #
MH254R-11-40-1376
JLCPCB Part #
C529316
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x40P 2.54mm 3A 3mm 40P 5mm Brass Right Angle Round Pin 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS