MH254R-11-02P
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
MH254R-11-02P
JLCPCB Part #
C781823
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x2P 2.54mm 2P 3A 3mm 5mm Black Right Angle Round Pin 弯插,P=2.54mm Pin Headers ROHS