MF254V-11-40-1000-H70
MFR.Part #
MF254V-11-40-1000-H70
JLCPCB Part #
C529318
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x40P 2.54mm 3A 40P 60V 7mm Round Hole Through Hole Top 插件,P=2.54mm Female Headers ROHS