MF254R-11-40-1243-H70
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
MF254R-11-40-1243-H70
JLCPCB Part #
C529319
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1x40P 2.54mm 3A 40P 7mm Right Angle Round Hole Side 弯插,P=2.54mm Female Headers ROHS