MF127V-11-20-H41-0640
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
MF127V-11-20-H41-0640
JLCPCB Part #
C53026574
Package
Plugin,P=1.27mm
Description
-40℃~+105℃ 1 1.27mm 1A 1x20P 2.3mm 20P 4.1mm 60V Copper alloy Round Hole Through Hole Top 插件,P=1.27mm Female Headers ROHS