M5082V-04P-G
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
M5082V-04P-G
JLCPCB Part #
C492553
Package
Plugin,P=5.08mm
Description
-25℃~+85℃ 1 10A 1x4P 250V 4 4P 5.08mm Brass PA66 Through Hole Tin 插件,P=5.08mm Wire To Board Connector ROHS