M3961V-03P
MFR.Part #
M3961V-03P
JLCPCB Part #
C781825
Package
Plugin,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.88mm 12.5mm 1x3P 250V 3 3.96mm 3P 7A 9.8mm CH PA Through Hole Transparent 插件,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS