M3961R-04P
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
M3961R-04P
JLCPCB Part #
C781833
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 17mm 1x4P 250V 3.96mm 4 4P 7A 9.9mm CH PA Phosphor bronze Right Angle UL94V-0 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS