M3960R-02P
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
M3960R-02P
JLCPCB Part #
C492519
Package
Push-Pull,P=3.96mm
Description
-25℃~+85℃ 1 12.9mm 1x2P 2 250V 2P 3.96mm 7.92mm 7A 8mm Right Angle 弯插,P=3.96mm Wire To Board Connector ROHS