M2545V-04P
MFR.Part #
M2545V-04P
JLCPCB Part #
C492453
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-40℃~+130℃ 1 1x4P 2.54mm 250V 4 4A 4P 5.9mm 7.7mm Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS