M2545R-09P
MFR.Part #
M2545R-09P
JLCPCB Part #
C509146
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+130℃ 1 1x9P 2.54mm 250V 4A 5.9mm 7.7mm 9 9P Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS