M2545R-04P
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
M2545R-04P
JLCPCB Part #
C509142
Package
Push-Pull,P=2.54mm
Description
-40℃~+130℃ 1 1x4P 2.54mm 250V 4 4A 4P 5.9mm 7.7mm Brass PA66 Right Angle Tin UL94V-0 弯插,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS