M2510V-02P
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
M2510V-02P
JLCPCB Part #
C2764790
Package
Plugin,P=2.54mm
Description
-25℃~+85℃ 1 11.6mm 1x2P 2 2.54mm 250V 2P 3A 5.8mm PA66 Phosphor bronze Through Hole UL94V-0 插件,P=2.54mm Wire To Board Connector ROHS