M2501V-06P
MFR.Part #
M2501V-06P
JLCPCB Part #
C492460
Package
Plugin,P=2.5mm
Description
-25℃~+85℃ 1 1x6P 2.5mm 250V 3A 6 6P Brass PA66 Through Hole Tin UL94V-0 插件,P=2.5mm Wire To Board Connector ROHS