M2501RS-03P
MFR.Part #
M2501RS-03P
JLCPCB Part #
C520121
Package
SMD,P=2.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 12.5mm 1x3P 2.5mm 250V 3 3A 3P 6mm Brass PA9T Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=2.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS