M1503RS-04-BK
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
M1503RS-04-BK
JLCPCB Part #
C1884510
Package
SMD,P=1.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.5mm 150V 1x4P 2mm 3A 4 4P 6.1mm 9.75mm PA4T Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=1.5mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS