M1258RS-05P
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
M1258RS-05P
JLCPCB Part #
C2917363
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 1.85mm 125V 1A 1x5P 5 5P 6.5mm Gold PA9T Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS