M1250RS-05P-LP
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
M1250RS-05P-LP
JLCPCB Part #
C22438958
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-40℃~+105℃ 1 1.25mm 10.95mm 1A 1x5P 250V 3.45mm 5 5.45mm 5P Brass LCP Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle Wire To Board Connector ROHS