M1250RS-12P
MFR.Part #
M1250RS-12P
JLCPCB Part #
C2935457
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 12 125V 12P 1A 1x12P 3.2mm 5.15mm LCP Phosphor bronze Surface Mount, Right Angle UL94V-0 SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS