M1250RS-07P
MFR.Part #
M1250RS-07P
JLCPCB Part #
C705228
Package
SMD,P=1.25mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1 1.25mm 125V 13.5mm 1A 1x7P 3.7mm 5.25mm 7 7P Surface Mount, Right Angle SMD,P=1.25mm,卧贴 Wire To Board Connector ROHS