F1001-B-06-25T-R
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
F1001-B-06-25T-R
JLCPCB Part #
C481257
Package
SMD,P=1mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 1mm 2.5mm 500mA 50V 6P Bottom Contact Phosphor bronze Slide Lock Surface Mount, Right Angle Tin SMD,P=1mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS