F0502-B-16-15T-R
Extended
Manufacturer
XFCN
MFR.Part #
F0502-B-16-15T-R
JLCPCB Part #
C2844858
Package
SMD,P=0.5mm,Surface Mount,Right Angle
Description
-25℃~+85℃ 0.3mm 0.5mm 1.5mm 16P Bottom Contact Hinged Lid Surface Mount, Right Angle SMD,P=0.5mm,卧贴 FFC, FPC (Flat Flexible) Connector Assemblies ROHS