BH254VS-6P
MFR.Part #
BH254VS-6P
JLCPCB Part #
C492445
Package
SMD,P=2.54mm
Description
-40℃~+105℃ 2 2.54mm 2.54mm 250V 2x3P 3 3A IDC Header Surface Mount,Vertical SMD,P=2.54mm IDC Connectors ROHS