XD600J065BX1H3
Extended
Manufacturer
XDM
MFR.Part #
XD600J065BX1H3
JLCPCB Part #
C5301901
Package
TO-220F
Description
-55℃~+150℃ 11.7pF 13.6nC@520V 36W 3V 462pF@50V 600mΩ@10V 650V 7A TO-220F MOSFETs ROHS