XD15H120CX1
Extended
Manufacturer
XDM
MFR.Part #
XD15H120CX1
JLCPCB Part #
C2764453
Package
TO-247-3
Description
1.11mJ 1.2kV 1.62mJ 131.5ns 15A 215ns 245W 2V@15A,15V 36ns 5.8V@480uA 68nC@15A,15V 903pF@25V TO-247-3 IGBT Transistors / Modules ROHS