SMCJ85CA
Extended
Manufacturer
XCH
MFR.Part #
SMCJ85CA
JLCPCB Part #
C7442279
Package
SMC(DO-214AB)
Description
1 1.5kW 104V 11A 137V 5uA 85V Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS