SMAJ8.5CA
Extended
Manufacturer
XCH
MFR.Part #
SMAJ8.5CA
JLCPCB Part #
C7441903
Package
DO-214AC(SMA)
Description
1 104V 14.4V 20uA 27.8A 400W 8.5V Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS