SMAJ22CA
Extended
Manufacturer
XCH
MFR.Part #
SMAJ22CA
JLCPCB Part #
C7441911
Package
DO-214AC(SMA)
Description
-55℃~+150℃ 1 11.3A 1uA 22V 26.9V 35.5V 400W Bidirectional TVS DO-214AC(SMA) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS